27 MODERNSET KORTERIT

1 TREPIKODA
Suure klaasfassaadi ning vaatega merele.

KORRUSEID
5 maapealset ja 1 maa-alune

LIFT
Astmeteta pääs majja ja igale korrusele.

PARKIMINE
Kinnine soe garaaž koos jalgrattaparklaga.

MINI-SPA
Elanikele kasutamiseks.

B-ENERGIAKLASS
Väga madalad küttekulud.

OHUTUS
Hoone tulepüsivuse aste TP1. Kõik hoone kandvad konstruktsioonid on raudbetoonist ja terasest.

VÄRSKE ÕHK
Igas korteris soojustagastusega oma ventilatsiooniseade, millel kasutegur 94%. Ventilatsiooniseaded telefonilt juhitavad.

LINNA VÕRGUD
Hoonel on liitumised kõikide linnavõrkudega (vesi, kanalisatsioon, elekter, side, küte). Liitumistasud on juba makstud. Kaugküte tagab stabiilse, soodsa ja probleemivaba toasooja. Hoonesse tuleb Telia võrk kuid tulevikus on võimalik tellida teleteenuseid kõikidelt piirkonna sideoperaatoritelt.

VÄLIALAD
Enamike korterite juurde kuulub rõdu. Kõikidel esimese korruse korteritel on kasutada väga suured ja maapinnast kõrgemal paiknevad terrasssid. Osaliselt on rõdude külgmised variseinad projekteeritud nurga all ning lisatud on puitlippidest ribistikud. Nii on kõikidele korteritele tagatud võimalikult suur privaatsus ja välistatud otsene sissevaatamine kõrvalkorteritesse.

EHITUS
September 2020 – jaanuar 2022

ARHITEKTUUR

Tööstuse tn 99 korterelamu on projekteeritud olemasoleva 5-korruselise korterelamu akendeta otsaseina vastu, mis ühtlasi lõpetab Tööstuse tänava 5-korruseliste tänavapoolse korterelamute frondi.

Välisviimistluses kasutatud materjalide valik on napp: naturaalvalge krohvitud betoonpaneelipind (sein), hall betoonipind (sokkel), hallikaspruun lasuuritud puit (erinevad hoonemahud ja rõdud) ning tumehallid detailid (aknad, plekid, postid)

SOBITUB NAABRUSKONDA

Hoone arhitektuuris on lähtutud kõrvalasuvate hoonete lihtsatest heledatest krohvitud mahtudest. Projekteeritud hoone on põhiosas samuti valge. Naabermajaga ühenduses olev maht on tagasiastega ning kaetud hallikaspruuni lasuuritud puitlaudisega. Kõrge sokliosa, mis ühtlasi moodustab hoovipoolsesse külge terrassipiirde, on betoonist. Sarnaselt kõrvalhoonetega on ka projekteeritud hoone liigendatud. Tänavapoolses küljes liigendavad keskne puiduga ääristatud trepikoja klaasfassaad ning puitlaudisega akendevahelised osad valget hoonemahtu. Hoovipoolses küljes tekitavad liigenduse väljasopistuv hooneosa ning rõdude puitosad. 

ÜHTESULAV DISAIN

Sisenurgas olevate rõdude küljed on privaatsuse tekitamiseks projekteeritud tummiste variseintena, rõdude piireteks aga seevastu on avaruse tekitamiseks kirgas klaas.Rõdude kinniklaasimist ei kavandata. Hoone maa-alusele korrusele viiva panduse kõrvale kavandatud prügimaja puhul on kasutatud elamu põhimahus olevaid materjale (betoon, metallpostidel mätaskatus), et prügimaja sulanduks hoone soklimahtu ning ei näiks üldisest arhitektuursest lahendusest eraldiseisvana.

Pakub huvi?

VÕTA ÜHENDUST

MARGE KIKAS

Müügijuht

marge@skanton.ee

+372 502 4162